Můj notebook

Estimated read time 3 min read


V dnešní době je velice populární, pokud máte vlastní počítač. Já vím, že mnoho lidí si třeba říká, že nemá peníze, aby každému členu domácnosti pořídili nějaký počítač. Já tohle samozřejmě chápu. Vzpomínám si, že když jsme ještě bydleli všichni v jedné rodině s rodiči, tak jsme měli pouze jenom jeden notebook. Bylo nás tam asi šest, protože ještě občas k nám jezdila moje starší sestra, která ale bydlela jinde. Celkově nás tam tedy bylo šest a měli jsme jenom první počítač. Samozřejmě, že my jako sourozenci, kdy nás bylo čtyři, tak jsme se velice často hádali. Hádali jsme se schválně právě o ten jeden počítač.

Notebook jsem měla z první brigády.

A když mi bylo potom sedmnáct let, tak jsem byla opravdu hodně ráda, že jsem si konečně našla brigádu a mohla jsem si takhle vydělávat také peníze. Víte, co jsem si koupila za první výplatu z mé první brigády? Ano, hádáte správně, za první peníze z mé první brigády jsem si pořídila krásný kvalitní notebook. Koupila jsem ho opravdu v elektru, nechtěla jsem žádný nekvalitní výrobek někde z bazaru anebo z druhé ruky. Řekla jsem si, že když mi má počítač nebo notebook opravdu hodně dlouho vydržet a dlouho mi sloužit, že by měl být úplně nový, ani ne zánovní, ale chtěla jsem pouze jenom nový počítač. Když jsem si ho potom donesla domů, tak to bylo doma peklo.

Koupila jsem si drahý notebook.

Opravdu bylo doma zle, protože rodiče mi řekli, že ho také budu muset půjčovat svým mladším sourozencům a občas prý i mamince a otci. Tohle mi teda opravdu hodně vadilo. Nedokázala jsem si představit, že já jsem si půl roku vydělávala na brigádě peníze, abych si mohla pořídit vlastní počítač anebo notebook a potom bych se měla půlit? Dokonce ještě rodiče řekli, že ho budu mít jenom pět dní v týdnu a zbytek si prý rozdělí mí mladší sourozenci. Podle mého názoru, tohle je opravdu hloupé a je to takové zlé tvrzení, vůbec by to takhle nemělo být. Myslím si, že když jsem si na to našetřila sama, že by měl být také jenom můj. 

You May Also Like

More From Author