Drahé elektro

Estimated read time 3 min read


Já jsem opravdu ráda, že žijeme v takové době, kdy je téměř všechno dostupné. Opravdu lehce dostupné. Mám tím například na mysli techniku, která člověk zabaví. Anebo jiné praktické elektro. Dokonce i v dnešní době si už můžete vybrat takový počítač nebo tablet anebo mobilní telefon, který vám bude opravdu nejvíce vyhovovat. Mě vyhovují spíše takové mobilní telefony, které jsou opravdu hodně chytré. Jsou to mobily, kterým se říká takzvaně smart mobilní telefon. Také bych chtěla mít doma smart domácnost. To znamená, že byste si třeba také pořídili nějaké pomocníky do domácnosti, které můžete ovládat hlasem.

Být elektrikářem je prima.

Tohle mě vždycky bavilo. V poslední době mám vyhlédnuté, že bych si pořídila k nám domů nějaké elektrické masážní křeslo. Tady na elektrické křeslo, hlavně se nesmějte. Mám tím na mysli normální klasické masážní křeslo. Viděla jsem opravdu nádherné masážní křeslo, které stálo šedesát tisíc korun, ale mělo to tak luxusní funkce, takže jsem si říkala, že jednoduše asi neodolám. Jenomže já jsem takový maniak do elektra a do techniky, že chci toho tolik, že bych na to musela mít snad tři sta tisíc korun. Opravdu hodně mě to štve, i když mám zaměstnání a také ještě brigádu, tak m finance stále nestačí.

A co vy a elektro?

Už opravdu nevím, kde peníze na techniku anebo na kvalitní elektro sehnat. Já vím, že třeba jsem závislá na elektru, ale mně tohle nevadí, je lepší být závislá na elektru než na něčem horším, ale co, každý člověk má své záliby, koníčky anebo jiné potěšení. Například já koníčky mám takové, že bych chtěla mít doma opravdu perfektní elektro a skvělou techniku. Jenomže někdy člověk musí počítat s tím, že to bude opravdu hodně drahé, takže člověk si na to bude muset vzít třeba nějakou půjčku anebo si našetřit peníze. Někdy to ale třeba trvá i roky, než si člověk našetří na vysněnou techniku a na vysněné elektro, mě to bude trvat tak pět let. 

You May Also Like

More From Author