Chytrý tablet

Estimated read time 3 min read


Velký displej

Tato zařízení sice nejsou tak rozšířená jako mobilní telefony, ovšem stále si najdou své uživatele a někteří z nich na tohle zařízení nedají dopustit. Hlavní předností je především velký dotykový displej, ale zároveň stále kompaktní rozměry, díky kterým si zařízení můžete kdykoliv vzít kamkoliv.

obrázky na tabletu

Taková cesta vlakem se díky němu může stát rázem zajímavější. Na větším displeji si pohodlně přečtete zprávy, přičemž velikost písma i dalšího obsahu je rozhodně přívětivější než u mobilního telefonu. Pro cestování si pravděpodobně budete pořizovat i kryt, aby zařízení bylo chráněno. Volte rovnou variantu s klávesnicí, protože takto se stane třeba odpovídání na emaily znatelně příjemnější. Co se týče výkonu, tak se prodávají různé kategorie. Zde už záleží na Vás, jestli Vám postačí prohlížení multimédií s prohlížečem či budete chtít hrát náročnější hry. I přes to volte radši trochu větší výkon, aby do budoucna byla dostatečná rezerva.

Tvorba obsahu

Kromě klávesnice se rozhodně hodí mít k zařízení dotykové pero, protože to z tabletu udělá dobrý nástroj pro tvorbu obsahu. Kromě úpravy fotografií se s ním dá kreslit všechno možné, protože si zvolíte tloušťku, barvu i styl čím chcete kreslit. Takový tablet je i dobrým nástrojem pro studenty, protože si můžou pohodlně zapisovat všechny poznámky vlastní rukou do digitální podoby, což může přinést dobré podklady pro budoucí studium.

notebook a tablet

Zároveň místo hromady sešitů hodíte do aktovky pouze tohle zařízení, na kterém se ve škole ve volném čase můžete zabavit či si dohledávat potřebné informace a tak dále. Spotřeba není nijak vysoká, proto plné nabití může klidně postačovat pro používání celý školní den. Samozřejmě nějaký náročný program na něm provozovat nelze a pak je otázkou, zda radši neinvestovat do notebooku. Dá se však mít doma počítač stolní a s sebou vozit pouze tablet, což záleží na škole i konkrétní situaci.

You May Also Like

More From Author