Závody na motorce

Estimated read time 3 min read


Když se řekne motorka nebo motorismus, tak co si pod tím představíte? Mnoho lidí si představí pouze jenom samé motorky anebo také veliké krásné luxusní motorky Harley. Věděli jste, že když máte Harley motorku, že to není taková motorka, že byste na ní jezdili rychle? Tohle samozřejmě vůbec ne. Motorka Harley je tady od toho, abyste si užili jízdu, aby vaše cesta byla opravdu perfektní a také bezpečná. Totiž na motorce Harley se vůbec nejezdí rychle, ale pokud chcete mít rychlé jízdy a užít si nějaký adrenalin, což já tedy sama za sebe nedoporučuji, tak byste si měli pořídit nějakou lehkou Kawasaki anebo těžkou Hondu motorku. Povím vám, že já se rychlých motorek bojím.

Zkoušeli jste rychlé jízdy?

Mám obavy, protože já znám několik lidí a také stále čtu v novinách anebo vidím ve zprávách, že mnoho lidí se právě na silných motorkách někde vybouralo. Naštěstí někdy to ale končí opravdu dobře, že třeba mají jenom nějaká lehká povrchová zranění, ale samozřejmě všichni víme a dáte mi jistě všichni za pravdu, že kolikrát se stane, že bohužel se někdo vybourá tak špatně, že potom je na vozíku anebo je opravdu hodně zraněný, že třeba musí být i měsíc nebo i dva měsíce v nemocnici. Tohle je potom velice smutné a já si myslím, že lidé by spíše neměli vůbec riskovat na žádné motorce.

Pozor na rychlou jízdu.

Samozřejmě, i když jsou někteří lidé, kteří zase závodí takové rychlostní okruhy, jenomže tohle je zase něco jiného. Tam přímo závodíte na okruhu, takže je to k tomu také uzpůsobené, ale abyste jezdili rychle, třeba někde na hlavní silnici, kde jsou třeba cyklisté anebo běžci anebo jiná auta, tak tohle vůbec nedoporučuji. A myslím si, že tohle se ani nesmí, takže pokud budete mít silnou motorku a chcete jezdit rychle, tak podle mého názoru neuděláte chybu, když si vytyčíte třeba nějakou trasu, kde vůbec nikdo není anebo se běžte projet na nějaký motorkářský okruh. 

You May Also Like

More From Author