Motorka se sajdkárou

Estimated read time 3 min read


Já si myslím, že motorky má asi každý rád. Jinak si nedokáži představit, že od nás z ulice má každý třetí soused motorku. Sice ano, chápu, že to není nic extra veliká motorka, ale je to taková motorka střední velikosti, někdo má dokonce také malou babetu, tak zvaný prskolet, jak se lidově říká. Vzpomínám si, jak ještě můj dědeček měl takovou motorku a vedle měl sajdkáru. Víte, co je to sajdkára? Je to taková něco jako malá motorka, taková malá vanička, jak tomu říkala moje maminka, protože maminka jezdila s dědečkem v sajdkáře. To se dává vlastně vedle motorky a člověk v tom takhle může jezdit.

Motorky jsou hodně populární.

Je to vlastně jako spolujezdec vedle motorky. Já si myslím, že v dnešní době by to bylo opravdu nebezpečné jezdit v sajdkáře, protože předpokládám, že asi jak byly vysoké kamiony, jak jsou vysoké kamiony, tak podle mého názoru by sajdkáru mohl nějaký kamionista anebo někdo v dodávce přehlédnout a byla by nehoda na světě. Takže si myslím, že sajdkáry jsou možná tak maximálně na rekreační ježdění někde po vedlejších silnicích, kde vůbec nejezdí různé kamiony anebo veliké dodávky. A podle mého názoru by bylo nejlepší, kdyby lidé si také uvědomili, že je pro ně lepší a přednější zdraví, než třeba zábava na motorce a v sajdkáře.

Dříve byly sajdkáry časté.

Ale já sama jsem si říkala, že si pořídím nějaký malý prskolet, nějakou malou motorku. Nejraději bych chtěla italskou vespu, je to opravdu krásná motorka a řekla jsem si, že kdybych ji měla, tak bych byla opravdu moc nadšená. Moje kamarádka si právě také chce pořídit malou motorku a také chce hlavně vespu, protože se jí líbí. A tehdy jí měl její bývalý partner. Ten se nakonec odstěhoval do Itálie a já se tomu nedivím. Itálie je krásné město.  A jak jste na tom vy s motorkami? Máte rádi motorismus anebo se motorek obáváte? Někdo dává přednost pouze automobilu a někdo zase jenom motorce, záleží na vkusu. 

You May Also Like

More From Author