Zkuste přírodní cestu

Estimated read time 3 min read


Asi není mezi námi nikdo, kdo by nezkusil na jakoukoliv svou nemoc bylinkový čaj. Nejen děti, ale právě dospělí často řeší své zdravotní neduhy bylinkami a doma mají řadu čajů z lékárny nebo speciálních obchůdků s čaji. Používáte bylinkové čaje? Těžko říct, který je nejběžnější, ale určitě k nim budou patřit čaje na uklidnění, tzn. čaje, které pijeme před spaním, abychom lépe usínali, ale také aby se nám lépe spalo celou noc. Kdo by nepil čaje při nachlazení? Lipový, mátový, zázvorový a řada dalších pomáhají uvolnit dýchací cesty a pomáhají nám bojovat http://ona.idnes.cz/osm-tipu-jak-bojovat-s-unavou-dj7-/zdravi.aspx%3Fc%3DA120404_104017_zdravi_pet s horečkou. A co zelený čaj? Vaříte si jej ráno, aby vás nastartoval do náročného dne a dodal vám energii? Je nedílnou součástí snídaní mnohých z nás.

čaje

A co čaje, které jsou zaměřené přímo na nějakých z našich orgánů? Žaludeční, plicní, urologický nebo ženské čaje, ať už pro pravidelnou menstruaci nebo v pozdějším věku na bezproblémové období menopauzy. A zapomenout nemůžeme ani na pány, kterým čaje mohou pomoct s problémy s prostatou. A pak tu máme čaje, které pomáhají od zánětů a pomáhají léčit rány, ty budou pravděpodobně obsahovat komonici darka-shop. Tyto čaje se nepijí, ale vymývají se jimi rány, protože mají hojivé léčebné účinky.

čaje

Bylinky znali naši předkové a hojně je využívali. Pak nastala doba, kdy šly bylinky stranou a vše se řešilo prášky a pilulkami z lékárny, ale naštěstí se situace opět mění a veškeré přírodní účinky léčivých bylin jsou opět v kurzu a řada lidí opět využívá jejich moc. Je to moc přírody, která dává příležitost vyléčit naše neduhy čistě přírodní formou, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Správnými bylinkami nikdy nemůžete nic zkazit, ale rozhodně si zjistěte, které bylinky jsou na vaše neduhy ty nejvhodnější. I nesprávné bylinky by vám mohly ublížit. Věříte bylinkám nebo pilulkám z lékárny? Nebo kombinujete obojí? Nebojte se využít síly přírody.

You May Also Like

More From Author