Pole Dance versus moderní gymnastika

Estimated read time 3 min read


Každý z vás zřejmě dobře ví, co je to moderní gymnastika. Je to výhradně ženská záležitost, která také kromě sportovního výkonu předvádí přirozenou ladnost pohybu a zároveň něžnou smyslnost. Jestliže se do pohybových kreací dokážete vcítit a sledujete naživo dívku cvičící s míčem nebo se stuhou na gymnastickém koberci ve sportovní hale, možná, pokud jste muž, se ve vás zvedá hladina testosteronu vzhledem k tomu, jak je tento sport nesmírně sexy. Velice podobně je na tom i Pole Dance neboli tanec na tyči. Tato pohybová aktivita má s moderní gymnastikou mnoho společného, sice se tu necvičí se stuhou a s kužely, ale „pouze“ s tyčí, nicméně svůdné pohyby dovedou vyvolat stejné vlny vzrušení.

tanec na tyči

Pole Dance se necvičí naboso nebo v gymnastických cvičkách, ale v Pole Dance botách. Podstatné ovšem je, že to nejsou žádná pracovní bagančata, ani tenisky Converse, v nichž vypadá ženská noha spíše jako kachní plovací blána, nýbrž velmi elegantní a sexy boty Pleaser Flamingo. Už jste je někdy viděli zblízka? Kupříkladu takový typ 808 T v modré nebo červené barvě s transparentním řemínkem a průhlednou nártovou usní? Dívčí chodidlo v nich vyniká dokonce ještě lépe, než u moderních gymnastek, které bohužel velmi často mívají návleky na špičku nohy, a tím se krása nohou a chodidel při tomto sportu vytrácí, zatímco u Pole Dance s Pleaser Flamimgo je tomu právě naopak.

Pole Dance

Pole Dance doma – chcete si užít erotické svádění a doprovodit svého přítele až do postele, kde mu neustane erekce ani za několik hodin? Pak si dopřejte do svého příbytku Pole Dance tyč. Jsou běžně v prodeji, a stejně tak i obuv. Modelů Pleaser Flamingo se vyrábí mnoho typů a výběr je velice pestrý i co se týče barevné škály. Barvy totiž k Pole Dance neodmyslitelně patří, zvláště pokud tančíte za umělého osvětlení, které barvy ještě více oživí. K sexu a k lásce barvy patří, a tak vybírejte citlivě, protože barevné oblečení i obuv podporují dobrou náladu a u vašeho přítele mohou barvy podpořit i zmíněnou erekci.

You May Also Like

More From Author