Pozvěte kouzelníka na vaši retro párty

Estimated read time 3 min read


Říká vám něco zábavný pořad odvysílaný Československou televizí v Praze s názvem „Možná přijde i kouzelník“? Byl to jeden z nejoblíbenějších titulů té doby, a i když nikdy žádný kouzelník v pořadu nevystupoval, nestalo se právě toto předmětem divácké kritiky.

Vy to ale můžete změnit a uspořádat obdobu pořadu s opravdovým kouzelníkem, který na vaši akci skutečně dorazí. Akce by se mohla odvíjet v retro stylu a připomenete si tím i dobu, která zasluhuje stále více pozornosti mezi lidmi, kteří si dobře uvědomují, jak velký vliv má na současnou populaci stres. V osmdesátých letech lidé tolik stresu nezažívali, i když, a možná, že právě proto, nebyla technika na takové úrovni, jako je dnes. Dnes se technika proti lidem v masovém měřítku zneužívá, a pokud si to uvědomujete, dáváte si pozor i na své vlastní soukromí.

kouzelnické rekvizity

Kouzelník nepotřebuje mobil – nestaňte se závislými lidmi na mobilních telefonech a důvěřujte raději kouzelníkovi, který mobil k předvádění svých triků vůbec nepotřebuje. Dokáže vám vykouzlit úsměv na rtu a vy si rázem uvědomíte, že svět není jen o sociálních sítích a e-mailech, ale také o lidství, o přímém kontaktu z očí do očí, a zájmu o druhého člověka v reálné situaci, nikoli jen na dálku z příspěvků na Facebooku.

dívka v retro šatech

S kouzelníkem se nebudete nudit – zatímco si pozvete kouzelníka https://www.vaskouzelnik.cz/, aby spoluvytvářel zábavu na vaší party, vy se můžete plně věnovat přípravě vhodného občerstvení. Nepřehánějte to s alkoholickými nápoji a naopak umožněte ostatním konzumovat ovocné smoothie, džusy, zmrzlinové dřeně a poháry. Objednejte pizzu a některá jídla z vegetariánské restaurace, která bývají zdravější, a postarejte se také o stylové retro oblečení. Hodit se mohou i některé nahrávky hudby té doby od interpretů, jejichž hlasy zaznívaly v rozhlase téměř denně, jako byl Michael Jackson, George Michael, Bananarama, Level 42, Fancy, Madonna, Freddie Mercury, Kim Wilde, Bonnie Tyler, C.C.Catch nebo Bellinda Carlisle.

You May Also Like

More From Author