Nemáte prostorný byt?

Estimated read time 3 min read


Nevím jak vaše rodina, ale ta naše stále bojuje s místem v našem bytě. Ne že bychom měli všichni nadstandardní počet věcí, ale čtyřčlenná rodina se dvěma malými dětmi, to je spousta oblečení, ale také spousta hraček a sezónního vybavení. A protože byt není nafukovací, je třeba uvážlivě řešit rozložení úschovných prostor v bytě a hledat každé možné místečko, kam by se dala umístit skříňka nebo alespoň police. A jak jsme nakonec celý problém vyřešili? Nechali jsme si navrhnout a vyrobit skříně na míru Praha.

skříně na míru

Skříně na míru, které vám může navrhnout architekt, ale také si můžete udělat vlastní návrh, to je ideální způsob, jak využít každý centimetr jakéhokoliv prostoru, tedy nejen rovné stěny, ale u různé kouty, zešikmené stropy, výklenky, zkrátka prostory, do kterých by se klasická skříňka nevešla, ale vestavěné skříně, ty mohou kopírovat jakýkoliv tvar. Šikmé stropy, nestejná hloubka výklenku nebo roh v pokoji, který není lehce přístupný každý den, ale dá se využít k uschování věcí, které potřebujme vytáhnout jednou za rok, to vše jsou prostory, které se dají využít pro vestavěné skříňky. Jste početná rodina, která bojuje se prostorem a nemá dostatek skříní na uskladnění všech vašich věcí?

skříně na míru

A co si nechat vyrobit skříně na míru podél celé zdi? Zmenší se sice mírně prostor pokoje, ale ten skladový prostor, který tím dostanete na úklid vašich věcí, ten vám toto zmenšení pokoje plně vynahradí. Byt celkově získá na objemu. Uspořádaný a klidný domov, to musíte mít dostatek úložnách prostorů, kam uložit vaše oblečení, ale také ložní prádlo, kuchyňské nářadí, sezónní potřeby, dětské hračky, společenské hry a spoustu dalších věcí, které potřebujeme k životu. Dobře navržené a kvalitně vyrobené vystavěné skříně, to je cesta ke spokojenosti všech. Váš byt bude stále uklizený a vzdušný. Přesně takové bydlení chcete.

You May Also Like

More From Author